Biz Kimiz?


20 yıllık turizm sektörü geçmişimizin verdiği tecrübe, uzmanlık ve bilgi ile minibüs kiralama hizmeti ile yolcularımıza birbirinden eğlenceli gezi deneyimleri yaşatmaya deneyimli ekibimiz ile devam ediyoruz.


Uzun yolculuklar için minibüs kiralama hizmetimizi kullanabilirsiniz. Kalabalık ailelerin ya da iş seyahatine çıkan kalabalık grupların tercihi olan kiralık minibüslerin günlük fiyatı gayet ekonomik ve kolay ödeme imkanları sunmaktayız. Kolay Minibüs Kiralama ekibi olarak, ister gezi ister toplantı günlerinize özel olarak hizmet veren kiralık minibüslerimizle hizmetinizdeyiz.


Minibüs Kiralamanın Avantajları 


Gelen isteklere ve kullanım amaçlarına bağlı olarak minibüs kiralamanın avantajları da değişmektedir. Öncelikle, avantajlı olup olmadığını anlayabilmek için minibüs kiralama fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yapmak ve bütçenize en uygun fiyatı bulmanız gerekir. Kolay Minibüs, yılın her döneminde size en uygun ve en ekonomik minibüs kiralama ücreti sunar. 


Ayrıca minibüs kiralamak özellikle uzun yolculuklarda size daha fazla yer ve depolama alanı kazandırmaktadır. 5 kişilik bir aileyseniz ve otomobil ile uzun yola çıkacaksanız bagaj problemleriniz olabilir. Araç içinde konforlu ve rahat bir yolculuk yapamayabilirsiniz. Minibüs kiraladığınızda böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Uzun yol seyahatleri için geniş bir alana sahip olmak her zaman avantajlı olarak sayılmaktadır.


Bagaj büyüklüğünün de arttığını unutmamak gerekir. Aracın bagajını kullanabileceğiniz gibi daha fazlası için minibüsün içerisinde de eşyalarınızı koyacak birçok alan bulabilirsiniz elbette. Uygun fiyatlı minibüs kiralama hizmetimizden faydalanırsanız kalabalık aile ve arkadaş gruplarınız ile yapılacak, uzun yol seyahati planlarınızda avantajlı duruma geçebilirsiniz. 


Ayrıca araç olarak diğer otomobil boyutlarına göre minibüsün daha konforlu bir yanı olduğu da bilindik bir durum. Hiçbir şey yapmasanız dahi, ayağa kalkarak bacaklarınızı esnetebilir, belinizi rahatlatabilirsiniz. Bununla birlikte, yeni nesil otomobillerde bulunan tüm teknolojik donanımların çoğunu minibüslerde de görebilirsiniz. Bu nedenle bir eksiklik hissetmeyeceğinize de emin olabilirsiniz.


Kolay Minibüs olarak firmamızın çatısı altında birçok markamız hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları Ulusoy Globus, Kayak Kulubü, Heptur, Otobüs Kiralamak ve Kartalkaya Ulaşım hizmetlerimizdir. Dilediğiniz tatil ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek ve aklınızda tatili en iyi şekilde gerçekleştirmek için buradayız. 

Markalarımız

Ulusoy Globus

image1


Turizm Taşımacılık alanında faaliyet gösteren markamız Ulusoy Globus, yurt içi ve yurt dışı turlar, havaalanı transerleri, özel tur ve transferler, minibüs ve otobüs kiralama hizmetleri sağlayarak müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

www.ulusoyglobus.com

Kayak Kulubü

image2

Yurt içi ve yurt dışı turu, kayak turları, Uludağ ve Kartalkaya ulaşımı, özel tur ve transferler, Bulgaristan Bansko kayak turu, günübirlik kayak turları, konaklamalı turlar, Yunanistan turları, Karadeniz ve Gap turları, şirketlere özel transfer hizmetleri sağlamaktadır.

www.kayakkulubu.com.tr

Heptur

image3

Kültür turları, yurt içi - yurt dışı tur ve transfer hizmeti, şoförlü minibüs kiralama hizmetleri, tur ve gezilere otobüs kiralama hizmeti, gruplara özel turlar düzenlemektedir. Heptur ile yurt içinde ve yurt dışında sayısız yeri keşfe çıkabilirsiniz. 

www.heptur.com

Otobüs Kiralamak

image4

Gezi ve turlar için otobüs kiralama hizmeti sağlamakta olan Otobüs Kiralamak firmamız, yurt içi ve yurt dışı kiralık otobüs hizmetleri ile yolculuk deneyimlerinizi konforlu anılara dönüştürüyor.

www.otobuskiralamak.com

Kartalkaya Ulaşım

image5

Her gün kesin hareketli Kartalkaya ulaşım hizmetlerimiz ile kayak sezonunda İstanbul'un en popüler kayak merkezlerine ulaşım hizmeti veriyoruz. 

www.kartalkayaulasim.com