Şoförlü Minibüs Kiralama ile Konforlu Yolculuklar

Şoförlü minibüs kiralama hizmeti hemen herkes için en güvenli ve konforlu olan seçeneklerden biridir. Rezervasyon yer ve tarihine uygun olarak planlanan şoförlü minibüs kiralama ile gideceğiniz yerdeki yol durumunu dert etmenize gerek yok.

 

Sizin yerinize her şeyi düşünecek olan ve sizi istediğiniz yere götürecek olan şoförlü minibüs kiralama hizmeti, kurumsal güvence ve profesyonel hizmet sayesinde seyahatlerinizi gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlayacak.

Şoförlü Minibüs Kiralama Hizmetlerimiz

Şoförlü Minibüs Kiralama

Tüm minibüslerimiz konusunda uzman ve deneyimli şoförlerimiz ile 

birlikte hizmet vermeye hazırdır.

Soforlu Minibus

Şoförlü minibüs kiralama hizmetlerinde bulunan şoför kadromuz 

size en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyar.

Güvenli Bir Yolculuk İçin Şoförlü Minibüs

Kalite ve güven ilkelerinden yola çıkan Kolay Minibüs, ülkemizde her geçen gün büyüyen turizm sektörünün ihtiyaçları karşısında hızla yapılanan turizm taşımacılığı alanında güveni ve konforu ilke edinen firmalardan biridir.

 

Günümüzde, gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren turizm taşımacılığı alanında, çeşitli düzeylerde birçok firma ve taşımacı arasında hizmet vermektedir. Yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip, kalite ve memnuniyet odaklı bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.


Bireysel ve kurumsal müşteri taleplerine göre; uzman ekibimiz ve kendimize ait birbirinden özel tasarımlara sahip, donanımlı geniş araçlarımız ile birlikte, uzman şoförlerimizle hizmet vermekteyiz.


Tam Zamanında Kusursuz Hizmet

İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen araçlar ile iş toplantılarında, turistik gezilerde,kongre, seminer organizasyonlarda, özel günlerde, Havalimanı – Otel transferlerinde, aylık, günlük veya saatlik ihtiyaç duyduğunuz her an size ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermekteyiz.

Misafirlerimizin beklentilerini karşılamak, tam zamanında kusursuz hizmet vermek için uzman ekibimiz sizi bekliyor.


Tüm bakım, onarım, kasko, fenni muayene ve araçlarımızın periyodik bakımlarını düzenli olarak takip etmekteyiz.